Bu firma satışa kapalıdır.

Sahil Seyahat Otobüs Bileti

Sahil Seyahat
Sahil Seyahat Tur. Taş. Ltd. Şti
 

neredennereye.com,
Sahil Seyahat
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Sahil Seyahat Şubeleri

 

neredennereye.com,
Sahil Seyahat
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Sahil Seyahat

0850 888 0053
Cumhuriyet Cad.105/D Merkez Rize
0464 212 0094


Rize Karadeniz bölgesinde yer alan sahil kenarında bir şehirdir. Birçok ormanı ile bir tarafı yeşillik bir tarafı mavi bir deniz olan bir şehirdir. Birçok doğal güzelliğe sahiptir. Yaylaları, ovaları, şelaleleri ile yaz kış fark etmeden turist çekmektedir. Bu güzellikleri görmek isteyen birçok insan Rize'ye gelmektedir. Rize'ye seyahat etmek isteyen insanların en çok tercih ettiği otobüs firmasının sahibi seyahattir. Müşterilerine sunduğu kaliteli hizmetinden dolayı tercih edilen firmalar arasındaki yerini almıştır.


Sahil Seyahat Hakkında


Rize merkezli olmak üzere karayolunda insan taşımacılığı yapan bir otobüs firmasıdır. Uzun yıllardır tecrübesi ile insanlara hizmet vermektedir. Müşteri odaklı bir otobüs firmasıdır. Eksiksiz müşteri memnuniyeti istemekte ve bu memnuniyeti kaybetmemek için çalışmaktadır. Müşterilerine kaliteli, huzurlu, konforlu hepsinden önemlisi mutlu bir yolculuk sunmaktadır. Müşterilerine güler yüzlü hizmet veren Sahil Seyahat işinde uzman profesyonel ekip ile çalışmaktadır.


Sahil Seyahatin Sunduğu Olanaklar


Mutlu bir yolculuğu müşterilerine sunan Sahil Seyahat yolculuğun ilk anından bitimine kadar güler yüzlü hizmet ile yolcuları ağırlamaktadırlar. Yolculuk sırasında yardımcı alakadar personel tarafından kaliteli ve çeşitli tatlı-tuzlu yiyecek ve sıcak-soğuk içecek ikramı yapılmaktadır. Otobüslerde müşterilerin günümüz teknolojisinden uzak kalmaması adına kablosuz internet ağı bulunmaktadır. Her koltuğun arkasında kişiye özel televizyonlar mevcuttur. Bu televizyonlar ile ister film izleyebilir ister müzik dinleyebilir isterseniz de oyun oynayabilirsiniz. Güncel olayları gazeteden takip etmek isteyen müşterilere de günlük gazete okumaları için verilmektedir. Otobüslerde bulunan havalandırma sistemi sayesinde müşteriler kirli havaya maruz kalmadan kirlenen hava dışarı atılmakta ve hijyen sağlanarak sağlıklı bir yolculuk elde edilmektedir.


Sahil Seyahatin Seferleri


Sahil Seyahatin İstanbul, Ankara, Bursa, Çanakkale, Kuşadası ve Denizli merkezli güzergahları ile Türkiye’de birçok noktaya seferleri mevcuttur. Birçok il ve ilçeye yolcuları hem otobüsleri hem de servisleri ile taşımaktadır.


Gitmek istediğiniz noktaya olan seferleri Sahil Seyahatin sürekli güncellenen internet sayfasından öğrenebilir, biletinizi online olarak kredi kartı ile alabilir veya önceden rezervasyon yapabilirsiniz. Herhangi bir aksilik durumunda biletinizi bu internet sayfasından değiştirebilir ya da iptal edebilirsiniz.


Ulaşım sektöründe her zaman öncü firmalar arasında yer almayı hedefleyen firma, sahip olduğu 30 yıllık tecrübeyle yolcularına alışagelmişin dışında konforlu, güvenli, keyifli ve en önemlisi mutlu bir yolculuk sunmak için çalışmalarına devam ediyor. Konusunda uzman personeliyle güler yüzlü hizmet sağlayan Bu firmanın otobüs bileti ile İstanbul, Ankara, Bursa, Çanakkale, Kuşadası, Denizli olmak üzere, Türkiye’nin pek çok noktasına güvenle ulaşabilirsiniz. Yolcuların beklentilerini karşılamak için kendini sürekli geliştiren ve misafir odaklı düşünen firma, kaliteli hizmeti, temizliği ve güler yüzlülüğü kendine ilke edinmiş bir firma olarak dikkat çekiyor. Şirketin otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini merak ediyorsanız, NeredenNereye.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.


 

100 üzerinden
62Puan
34%
10%
19%
7%
28%
Toplam Yorum Sayısı (49)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Firmalar" Misafir
Diğer firmalara bakıldığında son derece iyi hizmet sunuyor.
"""" Misafir
Personel konusunda çok zayıflar ve halk otobüsü gibi her otogara girdik 14 saatlik yol boyunca sadece bir kere içecek ikram edildi ama kesinlikle personellerini düzeltmeleri lazım
"Bir daha asla tercih etmem" Misafir
Berbat bir firma ve ekip de umursuz. Otobüs yolcularla birlikte sanayiye girdi 1 saatliğine. Sıfır açıklama yapıldı böyle bir saçmalık olabilir mi
"Lutfen biraz dikkat!" Misafir
Kotu bir yolculuk deneyimi oldu. Oncelikle Kusadasi Sahil Seyahat yazihanesi bilet istemem ragmen sadece bir internet ciktisi verdi, ben ve yine internetten bilet alan birkac kisi dahil. Seyahat bilgilerinde yazili olan Kusadasi-Ankara arasi 10 saat yazili biz nerdeyse 12 saatte geldik. Halk otobusune binseydik sanirim daha erken gelirdik.
Ozetle yolculuk suresine uyulmali, (2 saat gec)
Yolculara gercek biletleri verilmeli,
Arac hostu yolculara daha guler guzlu davranarak, su vs. istekleri olup olmadigini kontrol etmeli,
Arac ici sicakligi gerekli isida tutulmali (Aracta ya terliyorduk ya da usuyorduk ).

"Tercih edilmemesi gereken tek firma" Misafir
Özellikle muavinleri seçerek işe alıyorlar heralde. Bi dövmedikleri kaldı. Yürüyerek gidin daha iyi.
"Sahil yolculuk " Misafir
Koltuklar rahattı. Ama 2.30 saat yolda kaldık, yedek araba gelmedi üstüne üstelik araba çalışınca ışıklarda durduğu zaman yine bozuldu bunu 2 defa yolda yaşadık. Bozuk arabayla taşıdığından dolayı can güvenliği hiç yoktu. Firmanızın ihmallerle dolu bir seferiydi. Sinir bozucu. İnsan hayatına önem vermeniz gerekir.
"İdare eder" Misafir
Araç adeta dolmuş gibi çok fazla durdu ve araçda wifi internet çalışmıyor du
" rahat bir yolculuk oldu" Misafir
rahat bir yolculuk oldu
"" Misafir
Şehiriçi dolmuş hattı gibi. Her durakta duruyor. 19 saat sürecek yolu 24 saatte gelerek 5 saat rötar yaptı.
"Kapalı Alan da Sigara Kullanımı" Misafir
Otobüs şoförü yol boyunca araç içinde bir çok kez sigara kullandı.