neredennereye.com, Öz Diyarbakır Seyahat firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Öz Diyarbakır Seyahat Otobüs Bileti

Öz Diyarbakır Seyahat
Öz Diyarbakır Seyahat Tic. Ltd. Şti.
 

neredennereye.com,
Öz Diyarbakır Seyahat
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Öz Diyarbakır Seyahat Şubeleri

 

neredennereye.com,
Öz Diyarbakır Seyahat
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Öz Diyarbakır Seyahat

444 21 00
İnönü Cad. No: 18 Diyarbakır
0412 228 09 00 - 228 83 00 (4hat)

Diyarbakır, Yurdumuzun güneydoğu Anadolu bölgesinde bulunan Türkiye'nin kalabalık illerindendir. Batman, Muş, Şanlıurfa, Adıyaman, Malatya, Elazığ, Bingöl ve Mardin illeri ile sınır komşuluğu vardır. Coğrafi konumu nedeniyle eskilerden günümüze kadar birçok medeniyete bünyesinde barındırmıştır. Bu medeniyetlerin izlerini hala Diyarbakır ilinde mevcuttur. Diyarbakır'da bulunan Diyarbakır kalesi ve Hevsel bahçeleri UNESCO tarafından 2015 senesinde dünya mirası olarak tescil edilmiştir. Birçok doğal ve tarihi güzelliğe sahiptir. Yöresel lezzetleri ile de oldukça meşhurdur. Birçok insanın merak edip tatmak istediği yemekleri bulunmaktadır. Bu yöresel lezzetleri ve Diyarbakır'ın güzelliklerini görmek için bu ile seyahat eden birçok insanın tercihi Öz Diyarbakır Seyahat.

Öz Diyarbakır Turizm Hakkında

Diyarbakır merkezli olmak üzere Türkiye'nin birçok noktasına insan taşımacılığı yapan bir otobüs şirketidir. 1981 yılında faaliyete geçmiştir. Firmanın kurucuları Mehmet Seyhanlı ve Ahmet Arıkboğa’dır. İlk faaliyete geçtiğinde 13 adet otobüs ile hizmet vermeye başlamıştır. Kurulduktan bir yıl gibi kısa bir süre sonra 13 adet olan otobüs sayısını 85'e çıkararak müşterilerine hizmet vermeye devam etmiştir. İlk olarak yolcu taşıma seferlerine Marmara, Ege, Akdeniz ve iç Anadolu bölgelerinde yapmıştır. Daha sonra Doğu Anadolu ve Karadeniz bölgelerinde de seyahatleri başlamıştır. Kurulumundan sonra yönetim işini şimdilerde Mahmut Arıkboğa ve Remzi Seyhan yapmaktadır. Kurumsal yapısı ile müşterilerine hizmet veren Öz Diyarbakır Seyahat müşteri memnuniyetini ilke edilmiştir. Kaliteli olarak verdiği hizmeti en yüksek standartlara taşımak için her gün çalışmalar yapmaktadır. Firma bünyesinde çalışacak olan personele titizlikle seçen Öz Diyarbakır Seyahat deneyimli ve güler yüzlü personel ile çalışmayı tercih etmektedir.

Öz Diyarbakır Turizm'in Misyonu

Yüksek kalitede hizmet sunarak müşterilerinin her türlü beklentisini karşılayan öncü firma olmak.

Öz Diyarbakır Turizm'in Vizyonu

•Kurumsal yapısı ile müşterilerine konforlu ve kaliteli hizmet sunmak.

•Firma çatısı altındaki bütün personele eşit davranmak ve personelinin hakkını savunmak.

•Müşteri memnuniyetini maddi kazançların üzerinde tutmak

•Ulaştırma sektöründeki gelişmeleri takip ederek değişen koşullarda kendini yenilemek

Öz Diyarbakır Seyahat otobüs bileti fiyatları, Öz Diyarbakır Seyahat iletişim ve telefon numaraları, Öz Diyarbakır Seyahat otobüs seferleri ve yorumları NeredenNereye.com'da!
Popüler Rota Fiyat
Diyarbakır - Gaziantep 50 TL
Diyarbakır - Şanlıurfa 35 TL
Gaziantep - Diyarbakır 50 TL
Gaziantep - Şanlıurfa 30 TL
Diyarbakır - Adana 76 TL
- HEMEN SATIN AL ! -


100 üzerinden
78Puan
49%
21%
15%
5%
10%
Toplam Yorum Sayısı (144)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Seviyoruz " zaza2121
şikayetlerime rahmen diyarbakır ve öz diyarbakırı çok seviyoruz
"Kaybolan eşya" zaza2121
erganiden kalkan giresun iskametine göre gelen arabada pazar aksamı çıkıp pazartesi sabahı giresuna gelen arbada eşyamız kayıp oldu ve en kısa taktirde bulan masını arz ediyoruz aksi taktirde şikayetçi olacagız bulunsun arz ediyoruz
"Sıcak ve sovuk" 3 NUMARALI YOLCU
ğeçenlerde 21DP821 PLAKALI istanbuldan diyarbakıra geliyordum, araba doluydu. BU NE KARDEŞİM YOLCULARIN 20 SICAK DİYOR KAPTANA 20 Sİ SOVUK DİYOR BEN 3 NUMARADA OTURDUĞUM İÇİN OLAYLARA ŞAHİT OLUYORDUM. NEYSE KONUYA GELEYİM KAPTANIN BU GÜZEL NEZAKETİNDEN DOLAYI KUTLUYORUM, DEMEK Kİ ÖZ DİYARBAKIR FARKI BURDAN DA BELLİ OLUYOR
"EĞİTİM KALİTESİ" MURAT ÇAKIR
OTOBÜSLERİ GAYET SIFIR VE KONFORLU,
YANLIZ MUAVİNLERİN DAHA FAZLA EĞİTİM ALMALARI GEREKİYOR
DAHA ÇOK USLUPLARINA VE DİKSİYONLARINA DİKKAT ETMELERİ GEREKİYOR,
KURUMSAL FİRMA OLMAK TOPLAM KALİTE EĞİTİMDEN GEÇER,
BENCE ÇOK İYİ EĞİTİM VERMENİZ GEREKİYOR EĞİTİM DANIŞMANLARI TARAFINDAN
"Ağrıdan batmana" mehmet özkan
ağrıdan batmana saat kaçta seferleriniz var?
cevap verseniz sevinirim
"" Misafir
12.03.2009 tarihinde diyarbakırdan istanbula 21 dl 736 plakalı setra marka otobüsünüzle seyahat ettim, gerçekten mükemmel bir yolculuk yaptım son derece keyifli. ikramlar süper nerdeyse 2 saatte bir ikram yapıyordular. başarınızın devamını dilerim. teşekürler öz diyarbakır. iyi ki varsınız
"Müşteri memnuniyeti" Misafir
iskenderundaki şubenizde çalışanların müşterilere karşı konuşma ve tavırları çok sert, insan ister istemez onlar gibi konuşmaya çalışıyo (şubede çalışan bayan hariç) bence telefonlara sadece bayan bakmalı insan telefonu açtığında buyrun öz diyar bakır sesini duymak istiyo ama adamlar kimsin ne istiyorsun diye telefonu açıyolar, ayıp bence şimdiden ilginize teşekkürler..
"Memnunum" Misafir
memnunum yeni araçlar ne zaman gelecek ulusoydan ne farkınız var .............
"BİLET" memet
iyi günler diliyorum öncelikle öz d.bakır seyahat çok memnuniyet ve çok güzel rahat ve konforlu bi seyahat firması ben bitlise bilet fiyatı sormak için yorum yapıyorum acaba d.bakırdan bitlis merkeze bilet ne kadar
"Kayseri ÖZ DİYARBAKIR" Şaban YILDIRIM
KAYSERİ ÖZ DİYARBAKIR SUBESİ YENİ TELEFON NUMARASI 0352 326 94 54 YETKİLİ KİSİ EMRAH YILDIRIM

 < önceki 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 sonraki yorumlar >