neredennereye.com, Lüks Gümüşhane Turizm firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Lüks Gümüşhane Turizm Otobüs Bileti

Lüks Gümüşhane Turizm
Lüks Gümüşhane Turizm Seyahat Ticaret Ltd. Şti.
 

neredennereye.com,
Lüks Gümüşhane Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Lüks Gümüşhane Turizm Şubeleri

 

neredennereye.com,
Lüks Gümüşhane Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Lüks Gümüşhane Turizm

444 44 29
Belediye Otogarı No:7-8 Gümüşhane
0456 213 29 29 - 213 44 29

Gümüşhane, yurdumuzun Doğu Karadeniz bölgesinde yer alan bir ilidir. Giresun, Bayburt, Trabzon ve Erzincan ile sınır komşuluğu vardır. Yeşillikler içerisindeki doğal güzellikleri ile Karadeniz'in gezip görüşecek yerlerindendir. Gümüşhane'ye seyahat edip gezmek istediğinizde sizlere kaliteli ve konforlu bir yolculuk sunacak olan Lüks Gümüşhane Turizm yanınızdadır.


Lüks Gümüşhane Turizm Hakkında


Gümüşhane merkezli olarak karayolunda müşterilere hizmet veren bir otobüs firmasıdır. 12.06.2006 tarihi itibariyle faaliyete başlamıştır. 12 adet kaliteli otobüsleriyle hizmet vermektedir. İlk olarak yurdumuzun dört büyük şehri olan Ankara, İstanbul, Samsun ve Bursa'ya seferler düzenlemiştir. Zaman içerisinde emin adımlarla büyüyerek yurdumuzun birçok noktasına yolcu seferleri başlamıştır.


Lüks Gümüşhane Turizmin Misyonu


•Müşterilerin her türlü isteklerini bilip, bu istekler doğrultusunda çalışmalar yapmak


•Kaliteli, güvenli ve konforlu hizmeti yolcularına sunmak


•Müşteri memnuniyeti hususunda bekleneni ve beklenenden fazlasını yapmak


Lüks Gümüşhane Turizmin Vizyonu


•Taşımacılık sektöründe öncü ve tercih edilen firma olmak


•Müşterilerin ve çalışanların haklarına saygılı olmak


Lüks Gümüşhane Turizmin Sunduğu Olanaklar


Lüks Gümüşhane turizm genç ve dinamik kadrosuyla güler yüzlü hizmet vermeyi amaçlamış bir otobüs firmasıdır. Yolculuk boyunca işin eğitimini almış alakadar personel sizlere eşlik edecektir. Bu personel yol boyunca sizlere tatlı-tuzlu yiyecek, sıcak-soğuk içecek sunumu yapacaktır. İşinde deneyimli kaptan şoförler ile yolculuğunuz daha güvenli bir hal alacaktır. Lüks Gümüşhane turizm müşterilerine kablosuz internet hizmeti sunmaktadır. 

Lüks Gümüşhane Turizm otobüs bileti fiyatları, Lüks Gümüşhane Turizm iletişim ve telefon numaraları, Lüks Gümüşhane Turizm otobüs seferleri ve yorumları NeredenNereye.com'da!
Popüler Rota Fiyat
Terme - Torul 99 TL
İstanbul - Ordu 260 TL
Samsun - Ankara 170 TL
Ankara - Samsun 178 TL
İstanbul - Samsun 210 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
100 üzerinden
72Puan
43%
20%
13%
3%
20%
Toplam Yorum Sayısı (22)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Teşekkürler" Misafir
Hemen hemen her istikametini kullandığım bir firma bu. Diğer firmalarla kıyasladığımda son derece saygılılar ve allah var en ufak bir kriz yaşatmadılar bana. İnşallah hep böyle devam edersiniz.
"Lüks Gümüşhane" Misafir
Muavinin yolculara karşı olan üslubu ve yaklaşımı çok iyidi ben yaptığım onca otobüs yolculuğunda muavin açısından en çok bu yolculuğunda memnun kaldım ayrıca servisler de gayet kaliteli markaların ürünleriydi ben firmamıza teşekkür eder devamını bir yolcu olarak çok isterim görüşlerimizi dikkate alınması dileğiyle.
"" Misafir
Muavinin yolculara karşı olan üslubu ve yaklaşımı çok iyidi ben yaptığım onca otobüs yolculuğunda muavin açısından en çok bu yolculuğunda memnun kaldım ayrıca servisler de gayet kaliteli markaların ürünleriydi ben firmamıza teşekkür eder devamını bir yolcu olarak çok isterim görüşlerimizi dikkate alınması dileğiyle.
"" Misafir
Aldığım bilete ait otobüs dolduğu için terminale uğramaması ve sefer saatinin erkene almaları,
"Ucuz etin yahnisi hesabı" Misafir
Bilet ücreti diğer firmalara kıyasla cazipti ancak ne müşteri memnuniyeti adına bir artı ne de servis konusunda bir muhattap bulabiliyorsunuz.Malum sahil arabası olduğu için yolüstünde yolcuyu bırakıp atıp kaçıp gidiyorlar. İllaki konuyu ulaştırma bakanlığına aktarmak gerekiyor heralde bir girişimde bulunmak için.
"Kulusturle yolculuk.." Misafir
Araba eski, klimasi bozuk, muavini ilgisiz.
"Beyaz bı yolculuk" Misafir
ocak ayı ıcınde tum karadenızın kar altında kaldıgı bı gunde guvenle bızı sevdıklerımıze ulastırdıkları ıcın sonsuz tesekkurler.Hayat tasıdıklarının bılıncınde olan ınsanlar.
"YOLCULARA İYİ DAVRANMAMA" kaan218
SİZİN FİRİMANIZ YOLCULARINA SAYGI SEVGİ GÖSTERMİYOR. ANCA YOLUCULARA KIZMAYI BİLİYORLAR. KADIN BİZE İNTERNETTEN BİLET SATIŞLARI SAYENİZDE DURDU DİYOR. BİZİM YÜZÜMÜZDENMİŞ LAFA BAK HİÇ MEMNUN DEĞİLİM. İNTERNETEN BİLET ALDIK DİYE SUÇLU OLDUK. AYNI KOLTUĞU BİRKAÇ KİŞİYE SATMIŞLAR.
"şikayet" mana
10.09.2010 tarihinde tirebolu dan 39 40 ve 46 numaralı kürtün bileti aldım.bana biletlerde yanlışlık olmaz internet üzerinden alınıyor dediler.fakat o tarihte günyüzü köyünden otobüse bindiğimizde aldığım 46 nolu biletimin başkası tarafından işgal edildiğini gördüm.bunu otobüs yetkililerinine söylediğimde orduda müşterimiz inecek size koltuğunuzu o zaman teslim edebileceklerini söylediler.itiraz ettiğimde biz ne yapabiliriz dediler.Otobüs yetkileri üslup bakımından çok ukalaca tavırlar sergilediler.sanki o otobüse mecburuz gibi davrandılar.Otobüs personellerinizin üslubuna daha dikkat etmeleri ve daha saygılı davranmaları gerekmezmi? bilet başına 70 tl ödiyerek aldığımız bilet bir yana üstelik fırçada yiyoruz.
not: 46 nolu koltuğum bana giresun da teslim edildi.otobüsün plakası 29 AK 447 bursa otobüsüdür.
o otobüsdeki personelinizi kınıyorum.
"Bilet" biberci
internetten bilet satışı gerçekleşse iyi olacak