THIS_METHOD : handleJourneyBusUrl

JOURNEY URL :Array
(
  [id] => 17999
  [transportMode] => bus
  [destinationAirportId] => 
  [departureAirportId] => 
  [url] => otobus-bileti/siverek-adana
  [isPopular] => 
  [entryTitle] => 
  [entryText] => 

Siverek - Adana Otobüs Bileti

Siverek, Türkiye’nin Güneydoğu Anadolu bölgesinde Şanlıurfa ilinin içerisinde yer alan bölgelerden bir tanesidir. Siverek, iklim koşulları nedeni ile genellikle sıcak havaların hakim olduğu ve tarım alanlarında mevsimlik işçilerin bulunduğu bir yerleşim merkezidir. Bölgede, Akdeniz ikliminin kurak bir türü görülür ve buna bağlı olarak yazlar sıcak ve oldukça kurak kışlar ise ılık ve yağışlı olarak geçer. Siverek’i ziyaretiniz sırasında mutlaka görmeniz gereken yerler arasında Siverek Kalesi ve Eski hamam yer alır. Siverek’ten çeşitli otobüs firmaları tarafından kaldırılan otobüsler ile Türkiye’nin farklı noktalarına yolculuklar gerçekleştirebilirsiniz.

Adana, Türkiye’nin Güneydoğu Anadolu Bölgesinde yer alan şehirlerinden bir tanesidir. Bağlı bulunduğu coğrafyanın önde gelen şehirlerinden olan Adana aynı zamanda savaş yıllarında göstermiş olduğu üstün kahramanlıklar ve direniş nedeni ile ülkenin yakın dönem siyasi tarihi içinde önemli bir noktadır. Adana, hem Türkiye’nin hem de dünyanın en eski yerleşim yerlerinden biri olma özelliğini taşır. Bunun başlıca nedeni şehrin eski Mezopotamya medeniyetlerinin kesişim noktasında bulunması ve dönemin en önemli ticaret yollarının güzergahında yer almasından kaynaklanmaktadır. Farklı medeniyetlerin yerleşim merkezi olan şehir günümüzde demografik olarak farklı kültürlerin karışması ile birlikte kozmopolit bir görünüm çizmektedir. Adana, Güneydoğu Anadolu’nun merkezi şehirlerinden biri olması nedeni ile ülkenin pek çok şehrinden farklı otobüs firmaları Adana’ya seferler düzenlenmektedir. Bu nedenle otobüs bileti satın alarak karayolu aracılığı ile kolayca Adana’ya seyahat edebilirsiniz. Siverek’ten Adana’ya zaman kaybetmeden seyahat etmek için ülkenin sayılı otobüs firmalarının en uygun Siverek-Adana otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden satın alabilirsiniz.

[carrierId] => [carrierName] => [departureId] => 814 [departureName] => Siverek [destinationId] => 1 [destinationName] => Adana [mainImage] => ) :

departurePlace :814:

destinationPlace :1:

LIST COUNT:10:

createCanonical - PAGE

URI otobus-bileti/siverek-adana

URL otobus-bileti/siverek-adana

FINISH - createCanonical