THIS_METHOD : handleJourneyBusUrl

JOURNEY URL :Array
(
  [id] => 3582
  [transportMode] => bus
  [destinationAirportId] => 
  [departureAirportId] => 
  [url] => otobus-bileti/osmaniye-agri
  [isPopular] => 
  [entryTitle] => Osmaniye Ağrı Otobüs Biletleri 
  [entryText] => 

 Osmaniye Ağrı otobüs bileti mi aradınız? Osmaniye Ağrı otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

Osmaniye Ağrı otobüs biletleri en uygun fiyatlar ile sadece sitemiz üzerinden sizlere sunulmaktadır. Osmaniye Ağrı illeri arası 871 kilometredir. İki il arası mesafe ise yaklaşık olarak 10 saat 10 dakika sürmektedir. Yolculuk esnasında 2 defa mola verilecek olup her mola 30 dakika sürmektedir. En iyi fiyat ve en güvenilir hizmet için biletlerinizi internet adresimizden almalısınız. Bilet alma işlemini kolay ve pratik bir şekilde yapabilirsiniz. Seyahat etmek istediğiniz saate karar verdikten sonra butona tıklayarak güvenli ödemeye geçebilirsiniz. Telefon numaranız ile sitemize üye olduysanız mesaj olarak bilet bilgileriniz size iletilecektir. Mail ile bilgilerin gönderilmesini isterseniz üye olurken mutlaka bilgilerinizi eksiksiz olarak girmelisiniz. Sizde hemen sitemize giriş yaparak gideceğiniz ili seçerek en uygun fiyatlı otobüs biletini bulup son model otobüslerle seyahat etmenin ayrıcalığını keşfedebilirsiniz. Ağrı ilimizin plaka kodu 04 olarak geçmektedir .Ağrı da çok soğuk bir iklim yaşanmakta, neredeyse ormaklık alan yok denilebilecek kadar azdır. Ağrı'nın en popüler ve turizmcilerin gözdesi Doğubeyazıt bu ilimizde bulunmaktadır. İshakpaşa sarayı da burada bulunmaktadır. Ağrı'da yaşayan halkın birçoğu tarım ve hayvancılıkla uğraşmaktadırlar. Ağrı kentine geldiğiniz zaman mutlaka görmeniz gereken yerler vardır. Kent tarihine baktığımız zaman çok eskilere dayandığını görürüz. İlk yerleşen insanlar olarak Orta Asyalılarla karşılaşırız. Orta Asyalılar bu şehri gelmiş fakat yerleşik bir hayata geçmemişlerdir. Birçok uygarlığın yaptığı gibi onlarda Ağrı ilini bir geçiş olarak kullanmışlardır. Ağrı ili stratejik konumu sebebiyle o zamanların bir geçiş noktasıydı. Bundan dolayı tam bir yerleşim alamadığı için çok fazla gelişememiştir. Mutlaka ziyaret etmeniz gereken bir diğer yer de Didim Apollon Tapınağıdır.6. yüzyılda inşa edilen tapınağa Apollon heykeli hediye edilmiştir. Tapınakta bulunan 70 ton ağırlığındaki mermer blok dünyanın en büyük mimarisi olarak geçiyor. Osmaniye Ağrı otobüs biletleri aldıysanız seyahatiniz için sizlere şimdiden iyi yolculuklar dileriz.

[carrierId] => [carrierName] => [departureId] => 927 [departureName] => Osmaniye [destinationId] => 42 [destinationName] => Ağrı [mainImage] => ) :

departurePlace :927:

destinationPlace :42:

LIST COUNT:10:

createCanonical - PAGE

URI otobus-bileti/osmaniye-agri

URL otobus-bileti/osmaniye-agri

FINISH - createCanonical