Otelz.com, otel rezervasyonunda Türkiye'nin tercihi

Nevşehir Kayseri Otobüs Bileti

Nevşehir Kayseri Arası

  • Kaç kilometredir? Bu rota 104 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 1sa 25dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 1 firma sefer düzenlemektedir. Nevşehir Kayseri arası giden otobüs firmaları ortalama 14 sefer düzenlenmektedir.

Nevşehir Kayseri otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da!

Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç tık kolaylığı ile kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Nevşehir Kayseri güzergahı üzerinde sefer düzenleyen tüm otobüs firmalarının arasından dilediğinizi seçin, en uygun otobüs biletini kolayca satın alın! Nevşehir Kayseri seyahatinize başlamadan önce, Nevşehir ve Kayseri hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Nevşehir ve Kayseri şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını bulabilirsiniz. 

NeredenNereye.com 1999 yılından bu yana kolay kullanımlı bilet arama motoru, güvenlik sistemi, bünyesinde yer alan Türkiye'nin önde gelen otobüs firmaları ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

 

Nevşehir Kayseri Otobüs Biletleri

Nevşehir - Kayseri Otobüs Bileti
Nevşehir, Türkiye’nin İç Anadolu Bölgesi’nde yer alan eski adı ile “Muşkara” olarak bilinen bir şehridir. Bağlı bulunduğu coğrafi bölge içerisinde son derece önemli bir geçiş noktasında yer alan Nevşehir’e ülkenin pek çok noktasından Nevşehir otobüs bileti satın alarak karayolu üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz. Yolculuğunuz Nevşehir Otogarı üzerinde son bulacaktır. Otogar içerisinden hareket eden minübüs seferlerini kullanarak şehir merkezine ya da civar ilçelere ulaşım sağlayabilirsiniz. Anadolu’nun pek çok şehri gibi Nevşehir’de günümüze değin uzanan binlerce yıllık tarihi boyunca farklı medeniyetlere ev sahipliği yapmıştır. Günümüzde, şehir içerisinde doğa ile uyum sağlamış modern yapılanmaların yanı sıra geçmişinden kalan mirasları da görmek mümkündür. İlk olarak “Muşkara” adında bir köy olarak kurulan bu yerleşim merkezi Osmanlı döneminde “Yeni Şehir” anlamına gelen bugünkü adını almıştır. Türkiye’nin en değerli turizm bölgelerinden biri de bu bölge içerisinde yer almaktadır. Bu nedenle özellikle yılın belirli dönemlerinde Nevşehir Otogarı’nın yolcu sayısı bir hayli artış gösterir. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Nevşehir otobüs bileti satın alarak Nevşehir Otogarı’na giriş yaptığınızda, “Kapadokya Kaya Evleri, Kapadokya Paşabağ Rahipler Vadisi, Kapadokya Ihlara Vadisi, Derinkuyu Yeraltı Şehri, Ürgüp Temenni Anıt Mezarı, Fırkatan Kilisesi, Kapadokya Peri Bacaları, Göreme Açık Hava Müzesi, Uçhisar Kalesi” gibi şehrin gezilmesi gereken noktalarını görebilirsiniz.
Nevşehir - Kayseri otobüs bileti satın alarak ulaşım sağlayabileceğiniz Kayseri’de yolculuğunuz Kayseri Otogarı üzerinde son bulacaktır. Otogar içerisinden hareket eden minübüs seferlerini kullanarak şehir merkezine ya da civar ilçelere ulaşım sağlayabilirsiniz. Kayseri, Türkiye’nin İç Anadolu Bölgesi’nde yer alan tarihi ve doğal güzellikleri ile dikkat çeken bir şehirdir. Bulunduğu coğrafi bölge içerisinde en gelişmiş illerden biri olarak kabul edilen Kayseri zengin tarihi geçmişi ile dikkat çeken noktalardan bir tanesidir. Anadolu’nun pek çok noktası gibi bünyesinde binlerce yıllık kadim medeniyetleri ağırlamış ve bu medeniyetlerden miras kalan kültürel değerleri günümüze taşımayı başarmıştır. Ayrıca zengin tarihi geçmişi boyunca oluşturduğu mutfak kültürü yurt içerisinde son derece ünlüdür. Nevşehir - Kayseri otobüs bileti satın alarak Kayseri Otogarı’na giriş yaptığınızda, “Kapuzbaşı Şelalesi, Ağırnas Yeraltı Şehri, Kayseri Atatürk Evi, Gereme Harabeleri, Derevenk Vadisi, Şeker Gölü, Döner Kümbet, Şahrun Köprüsü, Erciyes Dağı, Karatay Han” gibi şehrin gezilmesi gereken noktalarını görebilirsiniz.
Nevşehir - Kayseri otobüs bileti fiyatları, “18 - 30 TL” aralığında değişiklik göstermektedir. “Star Batman, Yeni Aksaray Seyahat, Öncü Seyahat, Rahmi Hamurcu Turizm” otobüs firmalarının bu güzergah üzerinde seferlerini bulabilirsiniz. En uygun Nevşehir - Kayseri otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz.

  Nevşehir Hakkında
Nüfus:
168,771
Yüzölçümü:
5.391,64 km²
Plaka:
50
Telefon kodu:
(384)
Otogar:
Nevşehir Otogarı
  Kayseri Hakkında
Nüfus:
1,295,355
Yüzölçümü:
17.109,33 km²
Plaka:
38
Telefon kodu:
(352)
Otogar:
Kayseri Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.