THIS_METHOD : handleJourneyBusUrl

JOURNEY URL :Array
(
  [id] => 3091
  [transportMode] => bus
  [destinationAirportId] => 
  [departureAirportId] => 
  [url] => otobus-bileti/manisa-balikesir
  [isPopular] => 
  [entryTitle] => Manisa Balıkesir Otobüs Biletleri
  [entryText] => 

 Manisa Balıkesir otobüs bileti mi aradınız? Manisa Balıkesir otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

Manisa Balıkesir otobüs biletlerini sitemiz üzerinden basit bir şekilde satın alabilirsiniz. İki ilimiz arasında gerçekleştireceğiniz yolculuk 1 saat 50 dakika sürecektir. Manisa Balıkesir illeri arası 143 kilometredir. Yolculuk süresince mola verilmeyecektir. Manisa Balıkesir otobüs biletlerini bir çok firma satmaktadır. En güvenilir bir şekilde biletleri sitemizden alabilirsiniz. En uygun ve iyi fiyat garantisi ile alabilirsiniz. Sitemizde seyahat edilecek noktalar belirlendikten sonra sefer saatleri, bilet fiyatları ve otobüs özelliklerinin bulunduğu ekran karşınıza çıkacaktır. Buradan otobüs firma ve fiyatları arasında seçim yapabilirsiniz. Kısa sürecek otobüs yolculuğunuz için en uygun bileti seçip ödeme işlemine geçebilirsiniz. Sitemiz üzerinden ödemeyi kredi kartı ya da vısa kartınız ile yapabilirsiniz. www.neredennereye.com 1999 yılından bu yana hizmet vermektedir. Balıkesir kentine vardığınız zaman vaktiniz var ise mutlaka görmeniz gereken mekanlar vardır. Bunlardan ilki Kuvayi Milliye Müzesidir. Bu müzenin bulunduğu bina İzmir işgali sonrasında 2.Kolordu Komutanlığının karargahı olarak kullanılmaktaydı. Binanın içerisinde 1998 senesinde açılan Milli Mücadele Tarihi Kitaplığı da bulunmaktadır. Balıkesir Kazdağı Milli Parkı mutlaka görülmesi gereken bir başka yerdir. Bu milli park Balıkesir kentinin Edremit ilçesin de bulunmaktadır. Kazdağının M.Ö. 2000li yıllara dayanan bir tarihi bulunmaktadır. Dağın bir çok noktasında kaynak vardır. Yüksek rakımlı yerler de dahi su görülmektedir. Kazdağında bir çok şehir olduğu söylenmektedir. Truva savaşı sonrası yapıların hepsi yıkılmıştır. Truva savaşının çıkma sebebi ise güzellik yarışması olduğu bilinmektedir. Kazdağına antik çağlarda İda Dağı adı verilmiştir. Kazdağında kanyonlar ve vadiler bulunmaktadır. Bu alanda bir çok faydalı bitki vardır. Adaçayı, böğürtlen ve kekik gibi. Kazdağının belirli bölgelerinde bazı dönemlerde karavan ile ve çadırlar da konaklama yapılabilmektedir. Bu tarihi ve doğal güzellikleri şehri terk etmeden mutlaka görmenizi tavsiye ederiz.

[carrierId] => [carrierName] => [departureId] => 608 [departureName] => Manisa [destinationId] => 123 [destinationName] => Balıkesir [mainImage] => ) :

departurePlace :608:

destinationPlace :123:

LIST COUNT:10:

createCanonical - PAGE

URI otobus-bileti/manisa-balikesir

URL otobus-bileti/manisa-balikesir

FINISH - createCanonical