THIS_METHOD : handleJourneyBusUrl

JOURNEY URL :Array
(
  [id] => 2881
  [transportMode] => bus
  [destinationAirportId] => 
  [departureAirportId] => 
  [url] => otobus-bileti/konya-isparta
  [isPopular] => 1
  [entryTitle] => Konya - Isparta 
  [entryText] => 

Konya – Isparta Otobüs Bileti
Konya otogarından başlayacak olan otobüs yolcuğunuz 3 saat 35 dakika sonra Isparta otogarına ulaşmanız ile son bulacaktır. Konya – Isparta arası yol mesafesi 264 kilometredir. Konya – Isparta otobüs seferleri 14 adet otobüs firması tarafından gerçekleştirilmektedir. Bu otobüs firmaları günde ortalama 11 sefer düzenleyerek yolculara hizmet vermektedir. Konya – Isparta otobüs bileti fiyatları ise farklı otobüs firması seçenekleri ve sefer tercihleri ile farklı oranlarla yolcuların karşısına çıkabilmektedir.. Arama motorumuzu kullanarak yolculuk için planladığınız tarihi seçebilir, sonrasında ise o güne dair tüm sefer ve bilet fiyatı bilgilerine rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Size en uygun sefer zamanını ve otobüs biletini de tercih ederek anında online olarak otobüs biletinizi güven içerisine satın alabilirsin sisteme sahip olan neredennereye.com ayrıcalığı ile otobüs biletinize anında sahip olabilirsiniz.
Online Otobüs Bileti Nasıl Satın Alabilirim?
Sitemiz üzerinden otobüs biletinizi alabilmeniz için öncelikle nereden nereye yolculuk yapacağınızı arama motorumuzda aratıyorsunuz ve karşınıza gelen listeden, dilediğiniz sefer saatini ve otobüs firmasını seçiyorsunuz. Daha sonra hemen karşınıza koltuk seçimi bölümü gelecektir. Bu bölümde oturmak istediğiniz müsait koltuğu seçerek, ödeme bölümüne geçiş yapacaksınız. Son olarak ödeme ekranındaki bilgileri doldurarak kredi kartınız ya da VISA bankamatik kartınız ile satın alma işleminizi tamamlayabilirsiniz. Satın alma işlemi gerçekleştikten sonra biletiniz ve seyahatiniz ile ilgili gerekli tüm bilgiler e-posta adresinize ya da telefon numaranıza SMS olarak anında iletilecektir. Bu aşamadan sonra artık otobüs biletinizi de aldıysanız biraz da sizi bekleyen yolculuğunuzdan ve gideceğiniz rotadan bahsedelim…
Konya – Isparta Yolculuğunuz Başlıyor…
Konya’dan başlayacak olan yolcuğunuz 3 saat 35 dakikalık keyifli bir seyahat sonrası Isparta otogarına ulaşmanız ile son bulacaktır. Konya otogarı oldukça yoğun bir sefer trafiğine sahip olduğu 2000 yılında 38 peronlu yeni bir otogar yapılmış ve hizmete girmiştir. Yolculuğunuzun başlayacağı Konya otogarına toplu taşıma araçları ve otobüs firmasının servisleri ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Yolculuğunuzun sonunda Isparta otogarına ulaşmış olacaksınız. Şehir merkezinde yer alan Isparta otogarı Süleyman Demirel Caddesi’nde bulunmaktadır. Her geçen gün yolcu sayısı artan Isparta otogarında günümüze peron arttırma çalışmaları da sürmektedir. Isparta otogarının çevresinde birçok kafe ve restoran yer almaktadır. Yolculuğunuz sonunda Isparta otogarında yer alan bu işletmeler de bir şeyler atıştırarak yol yorgunluğunuzu atabilirsiniz. Otogardan şehrin birçok yerine toplu taşıma araçlarını kullanarak ya da otobüs firmanızın servis hizmetlerinden yararlanarak ulaşım ihtiyacınızı sağlayabilirsiniz.
Isparta’da Gezip Görebileceğiniz Yerler
Horan Adası ve Kaya Mezarları: Yalvaç ilçesine yaklaşık 24 kilometre uzaklıkta bulunmaktadırlar. Isparta’da gezilecek ve görülecek yerler listenizde bulundurmanızı tavsiye edeceğimiz en önemli yerler arasındadır. Adayı ziyaret ettiğinizde dikkatinizi çeken yapılardan biri Tanrıça Artemis için yapılan bir tapınak olacaktır.
Isparta Müzesi: Tarihe ve müzelere ilgi duyanların Isparta’da ziyaret etmesi gereken yerlerden biri olan Isparta Müzesi, Isparta’da gezilecek ve görülecek yerler listenizde olmasını önereceğimiz rotalardan biridir.
Dündar Bey Medresesi: Çok büyük ve etkileyici bir mimariye sahip olan Dündar Bey Medresesi’nin yapımı 1300’lü yılların başlarına uzanmaktadır. Isparta’nın Eğridir ilçesinde bulunan Dündar Bey Medresesi, mutlaka görmeniz gereken yerlerden biri olarak dikkat çekmektedir. Adeta bir pasaj görüntüsüne sahip  olan ve içerisinde 11 dükkan yapısının yer aldığı Dündar Bey Medresesi, Isparta’nın önemli turistik noktalarından biridir.
 Uluborlu Kalesi: Uluborlu’da yer alan Uluborlu Kalesi, eşsiz konumu ve dikkat çeken tarihi yapısı ile Isparta’da görmeniz gereken yerlerden biridir. Bulunduğu çevreye oldukça hakim olan sarp kayalıkların üzerine kurulan Uluborlu Kalesi, tam olarak 1200 metre yükseklikte yer almaktadır. Üzerinde bir kitabe bulunamadığı için tarihi geçmişi tam bir gizem olan Uluborlu Kalesi’ni görmenizi öneririz.
Antiocheia Antik Kenti: Devantik tiyatrosu ve Met kutsal alanı ile Isparta’nın en dikkat çeken tarihi zenginliklerinden biri olan Antiocheia Antik Kenti, M.Ö. 280 yılına uzanan tarihi ile görmeniz gereken antik kentlerden biridir.
Men Tapınağı: Germen Korosu’nda yer alan Men Tapınağı, Yavaş İlçesi’ne de 5 km uzaklıkta bulunmaktadır. M.Ö. 4. yüzyılda Ay Tanrısı Men için yapılan bu tapınakta Tanrı Men için yapılan eserleri de görebilirsiniz.

[carrierId] => [carrierName] => [departureId] => 562 [departureName] => Konya [destinationId] => 393 [destinationName] => Isparta [mainImage] => ) :

departurePlace :562:

destinationPlace :393:

LIST COUNT:10:

createCanonical - PAGE

URI otobus-bileti/konya-isparta

URL otobus-bileti/konya-isparta

FINISH - createCanonical