Otelz.com, otel rezervasyonunda Türkiye'nin tercihi

Konya Aksaray Otobüs Bileti

Konya Aksaray Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 25,00 TL'den başlamaktadır.
  • Kaç kilometredir? Bu rota 148 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 1sa 29dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 1 firma sefer düzenlemektedir. Konya Aksaray arası giden otobüs firmaları ortalama 38 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Lider Muş Tur firmasıdır.

Konya Aksaray otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da!

Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç tık kolaylığı ile kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Konya Aksaray güzergahı üzerinde sefer düzenleyen tüm otobüs firmalarının arasından dilediğinizi seçin, en uygun otobüs biletini kolayca satın alın! Konya Aksaray seyahatinize başlamadan önce, Konya ve Aksaray hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Konya ve Aksaray şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını bulabilirsiniz. 

NeredenNereye.com 1999 yılından bu yana kolay kullanımlı bilet arama motoru, güvenlik sistemi, bünyesinde yer alan Türkiye'nin önde gelen otobüs firmaları ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

 

Konya Aksaray Otobüs Biletleri

Konya - Aksaray Otobüs Bileti
Konya, Türkiye’nin İç Anadolu Bölgesi’nde yer alan ve yüzölçümü bakımından ülkenin en büyük ili olan şehridir. Türkiye’nin pek çok noktasından Konya otobüs bileti satın alarak karayolu üzerinden kolaylıkla şehre ulaşım sağlayabilirsiniz. Yolculuğunuz Konya Otogarı üzerinde son bulacaktır. Otogar içerisinden hareket eden minibüs ve otobüs seferlerini kullanarak şehir merkezine ya da civar ilçelere ulaşım sağlayabilirsiniz.
1987 yılında “büyükşehir” statüsü kazanan şehir, cumhuriyet dönemi ile birlikte sürekli gelişim gösteren noktalarından bir tanesidir. Konya, “Ahırlı, Akören, Akşehir, Altıntekin, Beyşehir, Bozkır, Cihanbeyli, Çeltik, Çumra, Derbent, Derebucak, Doğanhisar, Emirgazi, Ereğli, Güneysınır, Hadim, Halkapınar, Hüyük, Ilgın, Kadınhanı, Karapınar, Karatay, Kulu, Meray, Sarayönü, Selçuklu, Seydişehir, Taşkent, Tuzlukçu, Yalıhüyük, Yunak” ilçelerinden oluşur ve iki milyonun üzerinde olan nüfusu bu bölgeler arasında dağılmıştır. Gerek yüzölçümü gerekse de komşu olduğu illerden dolayı Konya, İç Anadolu Bölgesi’nin en önemli geçiş noktalarından bir tanesidir. Konya’nın binlerce yıl içerisinde geliştirdiği kültürel değerlerinden ve yerel lezzetlerinden bir tanesi olan etli ekmek ülke içinde oldukça meşhurdur. UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde yer alan Çatalhöyük ile birlikte şehir kadim geçmişinden günümüze miras kalan çok sayıda tarihi ve kültürel değer bir arada bulunur. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Konya otobüs bileti satın alarak Konya Otogarı’na giriş yaptığınızda, “Konya Mevlana Müzesi, Eşrefoğlu Cami, Karapınar Çölü, Mevlana Türbesi, Kubad Abad Sarayı, Obruk Yaylası, Obruk Gölü, Koyunoğlu Müzesi, Aziziye Cami, Akşehir Gölü” gibi şehrin gezilmesi gereken noktalarını görebilirsiniz.
Konya - Aksaray otobüs bileti satın alarak karayolu üzerinden ulaşım sağlayabileceğiniz Aksaray’da yolculuğunuz şehir otogarı üzerinde son bulur. Aksaray Otogarı içerisinden hareket eden minibüs ve otobüs seferlerini kullanarak şehir merkezine ya da civar ilçelere ulaşım sağlayabilirsiniz. Aksaray, Türkiye’nin İç Anadolu Bölgesi’nde yer alan, doğal ve tarihi güzellikleri dikkat çeken bir şehridir. 
Aksaray Anadolu’nun pek çok noktası gibi tarihi boyunca Anadolu’nun kadim medeniyetlerine ev sahipliği yapmış bir yerleşim merkezidir. Gene Anadolu’nun pek çok noktası gibi şehrin modern çizgisinin yanı sıra geçmişinden kalan tarihi ve kültürel değerleri bir arada görebilirsiniz. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Aksaray otobüs bileti satın alarak Aksaray Otogarı’na giriş yaptığınızda, “Bor Kalesi, Beyaz Saray, Aksaray Kalesi, Şeyh Hamid Veli Cami, Debbağlar Cami, El - Hac Seyyid Hasanefendi Cami, Karamanoğlu İbrahim Bey Cami, Yılancık Medresesi” gibi şehrin gezilmesi gereken noktalarını görebilirsiniz.
Konya - Aksaray otobüs bileti fiyatları, “30 - 45 TL” aralığında değişiklik göstermektedir. Bu güzergah üzerinde, “Ak Turizm, Yeni Aksaray, Esadaş, Iğdırlı Turizm, Şanal Kırşehir Turizm, Star Batman, Gülen Turizm, Rahmi Hamurcu Turizm” firmalarının en uygun Konya - Aksaraya otobüs Biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz.

Konya Aksaray otobüs bileti mi aradınız? Konya Aksaray otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Konya Aksaray otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Lider Muş Tur 50 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Konya Hakkında
Nüfus:
2,079,225
Yüzölçümü:
40.813,52 km²
Plaka:
42
Telefon kodu:
(332)
Otogar:
Konya Otogarı
  Aksaray Hakkında
Nüfus:
23,974
Yüzölçümü:
7.965,51 km²
Plaka:
68
Telefon kodu:
(382)
Otogar:
Aksaray Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.