Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
Safran Turizm
2019-04-02 05:02 30 TL
Bilet Al
Metro Turizm
2019-04-02 08:42 32 TL
Bilet Al
Has Turizm A.Ş.
2019-04-02 04:04 35 TL
Bilet Al

Karabük Ankara Otobüs Bileti

Karabük Ankara Arası

En Ucuz Sefer
30,00 TL
Karabük - Ankara Arası Kaç Km
230 km
Karabük - Ankara Arası Kaç Saat
2sa 48dk
Günlük Sefer Sayısı
10
En Çok Sefer Yapan Firma
Metro Turizm
Sefer Yapan Firma Sayısı
3

Karabük Ankara otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da!

Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç tık kolaylığı ile kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Karabük Ankara güzergahı üzerinde sefer düzenleyen tüm otobüs firmalarının arasından dilediğinizi seçin, en uygun otobüs biletini kolayca satın alın! Karabük Ankara seyahatinize başlamadan önce, Karabük ve Ankara hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Karabük ve Ankara şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını bulabilirsiniz. 

NeredenNereye.com 1999 yılından bu yana kolay kullanımlı bilet arama motoru, güvenlik sistemi, bünyesinde yer alan Türkiye'nin önde gelen otobüs firmaları ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

 

Karabük Ankara Otobüs Biletleri

Karabük - Ankara Otobüs Bileti
Karabük, Türkiye’nin Karadeniz Bölgesi’nde kuzeyinde yer alan aynı zamanda tarihi ve doğal güzellikleri ile dikkat çeken bir şehridir. Türkiye’nin pek çok noktasından Karabük otobüs bileti satın alarak karayolu üzerinden şehre kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Yolculuğunuz Karabük Otogarı üzerinde son bulacaktır. Otogar içerisinden hareket eden minibüs ve otobüs seferlerini kullanarak şehir merkezine ulaşım sağlayabilirsiniz.
Karabük, 1937 yılına kadar, Safranbolu’ya bağlı Öğlebeli Köyü’nün 13 hanelik bir mahallesi konumunda yer alıyordu. Cumhuriyet’in ilanından sonra ülkenin farklı köşeleri arasına yapılan demir yollarından biri 1935 senesinde hizmete açılan Ankara - Zonguldak demiryoludur. Demiryolu’nun yapılması ve burada bulunan kömür madenlerinin değerlendirilmesi amacı ile Karabük Demir Çelik Fabrikası’nın açılması şehrin her geçen gün çevresinden göç alarak nüfusunu arttırmasına neden olmuştur. Zaman içerisinde bölgenin gösterdiği gelişim göz önüne alınarak ilin büyükşehir statüsüne çıkarılması uygun görülmüştür. Zaman içerisinde göstermiş olduğu gelişim ile birlikte “Çankırı, Ovacık, Eskipazar, Yenice, Safranbolu, Eflani” ilçelerinin birleştirilmesiyle tarihler 6 Haziran 1995’i gösterdiğinde Karabük, Türkiye’nin 78. ili olarak kabul edilmiştir. Bugün Karabük’ün tarihini aydınlatmak amacı ile kazı çalışmaları yapılıyor olsa da özellikle yazısız kültür döneminden kaldığı düşünülen kalıntılar için bunlar yetersiz kalmaktadır. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Karabük otobüs bileti satın alarak Karabük Otogarı’na giriş yaptığınızda, “Hadrianapolis Antik Kenti, İncekaya Su Kemeri, Şeker Kanyonu, Safranbolu Hıdırlık Tepesi, Safranbolu Kent Tarihi Müzesi, Safranbolu Evleri, Eskipazar” gibi şehrin gezilmesi gereken noktalarını görebilirsiniz.
Karabük - Ankara otobüs bileti satın alarak ulaşım sağladığınız Ankara’da yolculuğunuz Ankara (AŞTI) Otogarı üzerinde son bulacaktır. Otogar içerisinden hareket eden minibüs ve otobüs seferlerini kullanarak şehir merkezine ya da civar ilçelere ulaşım sağlayabilirsiniz. Ankara, Türkiye’nin İç Anadolu Bölgesi’nde yer alan aynı zamanda başkenti olan şehridir. Ankara, Anadolu’nun pek çok noktası gibi zengin tarih geçmişi boyunca kadim Anadolu medeniyetlerine ev sahipliği yapmıştır. Cumhuriyetin ilanı ile birlikte başkent olarak belirlenmesinden sonra sürekli olarak gelişim gösteren şehir bugün İstanbul’un ardından ülkenin en gelişmiş ikinci ili olarak kabul edilmektedir.  Türkiye’nin herhangi bir noktasından Ankara otobüs bileti satın alarak Ankara (AŞTI) otogarına giriş yaptığınızda, “Anıtkabir, Harikalar Diyarı Parkı, Beypazarı Yaşayan Müze, Malıköy Tren İstasyonu Müzesi, Mogan Gölü, Kırmızı Ebe Türbesi, Suluhan Cami” gibi şehrin gezilecek noktalarını görebilirsiniz.
Karabük - Ankara otobüs bileti fiyatları, “35 - 50 TL” aralığında değişiklik göstermektedir. Bu güzergah üzerinde, “Safran Turizm, Has Turizm, Lüks Kahramanmaraş Turizm, Villa Seyahat” gibi otobüs firmalarının en uygun Karabük - Ankara otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz.

Karabük Ankara otobüs bileti mi aradınız? Karabük Ankara otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Karabük Ankara otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Safran Turizm 30 TL
Metro Turizm 32 TL
Has Turizm A.Ş. 35 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Karabük Hakkında
Nüfus:
172,756
Yüzölçümü:
4.108,80 km²
Plaka:
78
Telefon kodu:
(370)
Otogar:
Karabük Otogarı
  Ankara Hakkında
Nüfus:
5,045,083
Yüzölçümü:
25.401,94 km²
Plaka:
06
Telefon kodu:
(312)
Otogar:
Ankara Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.