THIS_METHOD : handleJourneyBusUrl

JOURNEY URL :Array
(
  [id] => 1848
  [transportMode] => bus
  [destinationAirportId] => 
  [departureAirportId] => 
  [url] => otobus-bileti/gaziantep-konya
  [isPopular] => 
  [entryTitle] => 
  [entryText] => 

Gaziantep Konya Otobüs Bileti
Gaziantep, Türkiye’nin Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde yer alan binlerce yıllık geçmişinden günümüze kalan birçok tarihi ve kültürel mirası bünyesinde barındıran, halk arasında “Antep” olarak anılan şehridir. Türkiye’nin hemen hemen her noktasından Gaziantep otobüs bileti alarak karayolu üzerinden şehre kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Gaziantep şehri, bağlı bulunduğu isminin başına “Gazi” unvanını Milli Mücadele döneminde göstermiş olduğu başarılar dolayısı ile almıştır. Bu nedenle şehir Türkiye’nin yakın dönem siyasi tarihi açısından önemli bir şehirdir. Gaziantep şehri, yaklaşık on bin yıllık geçmişi ile birlikte yalnızca Türkiye açısından değil dünya açısından da tarihe tanıklık etmiş olan ender şehirlerden biri olarak kabul edilir. Gaziantep otobüs bileti satın alarak ulaşım sağladığınız Gaziantep şehrinin bir diğer önemli özelliği de kendine özgü, tüm dünyada kendini kabul ettirmiş Gaziantep mutfağına sahip olmasıdır. Gaziantep Otogarı, bağlı bulunduğu şehir aynı coğrafyada yer alan diğer alanlara oranla oldukça gelişmiş bir yapılanmaya sahip olduğundan dolayı özellikle yılın belirli dönemlerinde oldukça yoğun olarak faaliyet göstermektedir. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Gaziantep otobüs bileti alarak Gaziantep Otogarına giriş yaptığınızda, “Bakırcılar Çarşısı, Zeugma Mozaik Müzesi, Zincirli Bedesten, Emine Göğüş Mutfak Müzesi, Ömer Ersoy Kültür Müzesi, Hızır Yaylası, Tarihi Millet Hanı, Rumkale” gibi şehrin gezilmesi gereken noktalarını görebilirsiniz.
Gaziantep - Konya otobüs bileti satın alarak ulaşım sağladığınız Konya şehrinde yolculuğunuz Konya Otogarında son bulmaktadır. Konya Otogarına iniş yaptıktan sonra buradan hareket eden minibüs seferlerini ya da otobüs firmalarının servislerini kullanarak şehir merkezine ya da civar ilçelere ulaşım sağlayabilirsiniz. İç Anadolu Bölgesi’nin en büyük ili olan Konya bugün önemli bir merkez olmasının yanı sıra geçmişinde de oldukça önemli bir konumda yer almıştır. Bugün Konya toprakları içerisinde Selçuklu döneminden kalma onlarca farklı eseri görmek mümkündür. Gaziantep - Konya otobüs bileti alarak Gaziantep Otogarına giriş yaptığınızda, “Konya Mevlana Müzesi, Eşrefoğlu Cami, Karapınar Çölü, Mevlana Türbesi, Kubad Abad Sarayı, Obruk Yaylası, Obruk Gölü, Koyunoğlu Müzesi, Aziziye Cami, Akşehir Gölü” gibi şehrin gezilmesi gereken noktalarını görebilirsiniz
Gaziantep - Konya otobüs bileti fiyatları ortalama olarak, “65 - 80 TL” arasında değişiklik göstermektedir. Gaziantep - Konya otobüs biletinizi firmaların şubelerinden fiziksel formda alabileceğiniz online olarak da kolayca satın alabilirsiniz. Gaziantep - Konya arasında sefer düzenleyen firmalar arasında, “Vangölü Turizm, Öz Diyarbakır, Yeni Diyarbakır Seyahat, Özlem Diyarbakır, Mardin Seyahat, Isparta Petrol Turizm, Can Diyarbakır Turizm, Şanlıurfa Astor, Star Diyarbakır, Star Batman, Seç Turizm, Lüks Batman Seyahat” gibi otobüs firmaları yer almaktadır.

[carrierId] => [carrierName] => [departureId] => 342 [departureName] => Gaziantep [destinationId] => 562 [destinationName] => Konya [mainImage] => ) :

departurePlace :342:

destinationPlace :562:

LIST COUNT:10:

createCanonical - PAGE

URI otobus-bileti/gaziantep-konya

URL otobus-bileti/gaziantep-konya

FINISH - createCanonical