THIS_METHOD : handleJourneyBusUrl

JOURNEY URL :Array
(
  [id] => 1873
  [transportMode] => bus
  [destinationAirportId] => 
  [departureAirportId] => 
  [url] => otobus-bileti/gaziantep-agri
  [isPopular] => 
  [entryTitle] => Gaziantep Ağrı Otobüs Biletleri 
  [entryText] => 

 Gaziantep Ağrı otobüs bileti mi aradınız? Gaziantep Ağrı otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

Gaziantep Ağrı otobüs biletleri en son model otobüsler ile en iyi fiyat garantisi ile sitemizde sizlere sunulmaktadır. Gaziantep Ağrı illerimiz arası otobüs yolculuğu yaklaşık olarak 8 saat 50 dakika sürmektedir. Bazı durumlarda yolculuk süresi uzayabilmektedir. En iyi fiyat ve en güvenilir hizmet için biletlerinizi internet adresimizden almalısınız. Bilet alma işlemini kolay ve pratik bir şekilde yapabilirsiniz. Seyahat etmek istediğiniz saate karar verdikten sonra butona tıklayarak güvenli ödemeye geçebilirsiniz. Telefon numaranız ile sitemize üye olduysanız mesaj olarak bilet bilgileriniz size iletilecektir. Mail ile bilgilerin gönderilmesini isterseniz üye olurken mutlaka bilgilerinizi eksiksiz olarak girmelisiniz. Sizde hemen sitemize giriş yaparak gideceğiniz ili seçerek en uygun fiyatlı otobüs biletini bulup son model otobüslerle seyahat etmenin ayrıcalığını keşfedebilirsiniz. Ağrı ilimizin plaka kodu 04 olarak geçmektedir. Ağrı da çok soğuk bir iklim yaşanmakta, neredeyse ormanlık alan yok denilebilecek kadar azdır. Ağrı'nın en popüler ve turizmcilerin gözdesi Doğubeyazıt bu ilimizde bulunmaktadır. İshakpaşa sarayı da burada bulunmaktadır. Ağrı'da yaşayan halkın birçoğu tarım ve hayvancılıkla uğraşmaktadırlar. Ağrı kentine geldiğiniz zaman mutlaka görmeniz gereken yerler vardır. Kent tarihine baktığımız zaman çok eskilere dayandığını görürüz. İlk yerleşen insanlar olarak Orta Asyalılarla karşılaşırız. Orta Asyalı'lar bu şehri gelmiş fakat yerleşik bir hayata geçmemişlerdir. Birçok uygarlığın yaptığı gibi onlarda Ağrı ilini bir geçiş olarak kullanmışlardır. Ağrı ili stratejik konumu sebebiyle o zamanların bir geçiş noktasıydı. Bundan dolayı tam bir yerleşim alamadığı için çok fazla gelişememiştir. Gaziantep Ağrı arası seyahatiniz de en az bir defa ihtiyaç molası verilecektir. İhtiyaç molasına çıktığınız zaman değerli eşyalarınızı mutlaka yanınıza almalısınız. Mola verdiğiniz otogarda yöreye özgü terminalde bulunan hediyelik eşyalarda edinebilirsiniz. Gaziantep Ağrı otobüs biletleri satın alabilmek için sitemize giriş yapmanız yeterlidir.

[carrierId] => [carrierName] => [departureId] => 342 [departureName] => Gaziantep [destinationId] => 42 [destinationName] => Ağrı [mainImage] => ) :

departurePlace :342:

destinationPlace :42:

LIST COUNT:10:

createCanonical - PAGE

URI otobus-bileti/gaziantep-agri

URL otobus-bileti/gaziantep-agri

FINISH - createCanonical