THIS_METHOD : handleJourneyBusUrl

JOURNEY URL :Array
(
  [id] => 1702
  [transportMode] => bus
  [destinationAirportId] => 
  [departureAirportId] => 
  [url] => otobus-bileti/erzurum-bingol
  [isPopular] => 
  [entryTitle] => Erzurum Bingöl Otobüs Biletleri 
  [entryText] => 

Erzurum – Bingöl Otobüs Bileti
Erzurum şehrimizden hareket edecek olan otobüs yolculuğunuz keyifli ve konforlu bir yolcuğun ardından Bingöl otogarına ulaşmanız ile tamamlanacaktır. Erzurum ve Bingöl şehirlerimiz arasındaki otobüs güzergahı yol mesafesi ise 728 kilometre kadardır. Erzurum ve Bingöl şehirlerimiz arasında yolcu taşıyan 1 adet otobüs firması bulunmaktadır ve otobüs firmaları günde ortama 8 sefer gerçekleştirmektedirler. Otobüs firmaları ise günlük ortalama 8 sefer düzenlemektedir. Erzurum – Bingöl otobüs seferleri için web sitemizde yer alan arama motorunu aracılığıyla tüm sefer bilgilerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Tüm sefer bilgileri arasında detaylı bir inceleme yaptıktan sonra seyahat planlarınıza en uygun seferi bulabilir ve tercihinizi gerçekleştirebilirsiniz. Erzurum – Bingöl otobüs bileti fiyatları için ise yine web sitemizde yer alan arama motorunu kullanarak ilgili tarihlere göre tüm otobüs firmalarının bilet fiyatı tekliflerini görebilirsiniz. Böylelik ile sefer tarihiniz ile uyumlu en uygun otobüs bileti fiyatını tercih edebilir, ekonomik fiyatlarla otobüs biletinizi hızlıca satın alabilirsiniz. Online otobüs bileti satın alma konusunda uzun yıllara dayanan bilgi ve tecrübesi ile sizlere en kullanışlı, en güvenilir satın alma sistemini sunan neredennereye.com ayrıcalığı ile biletinizi güvenli ve hızlı bir şekilde online olarak satın alabilirsiniz. Erzurum – Bingöl otobüs biletinizi online bir şekilde satın aldıktan sonra otogar ve yazıhanelerde bilet aramaktan kurtulabilir, vakit kaybetmeden yolculuk hazırlıklarına başlayabilirsiniz.
Online Otobüs Bileti Nasıl Satın Alabilirim?

Sitemiz üzerinden otobüs biletinizi alabilmeniz için öncelikle nereden nereye yolculuk yapacağınızı arama motorumuzda aratıyorsunuz ve karşınıza gelen listeden, dilediğiniz sefer saatini ve otobüs firmasını seçiyorsunuz. Daha sonra hemen karşınıza koltuk seçimi bölümü gelecektir. Bu bölümde oturmak istediğiniz müsait koltuğu seçerek, ödeme bölümüne geçiş yapacaksınız. Son olarak ödeme ekranındaki bilgileri doldurarak kredi kartınız ya da VISA bankamatik kartınız ile satın alma işleminizi tamamlayabilirsiniz. Satın alma işlemi gerçekleştikten sonra biletiniz ve seyahatiniz ile ilgili gerekli tüm bilgiler e-posta adresinize ya da telefon numaranıza SMS olarak anında iletilecektir. Bu aşamadan sonra artık otobüs biletinizi de aldıysanız biraz da sizi bekleyen yolculuğunuzdan ve gideceğiniz rotadan bahsedelim…
Erzurum - Bingöl Yolculuğunuz Başlıyor…

Muhteşem doğası, lezzetli yemekleri ve renkli kültürü ile hafızalara kazınacak bir yer olan Erzurum şehrimizden hareket eden otobüsünüze binebilmek için Erzurum şehrinin birçok noktasında bulabileceğiniz toplu taşıma araçları ile Erzurum otogarına ulaşabilirsiniz. Ya da bilet aldığınız otobüs firmanızın sağladığı servis imkanlarıyla da Erzurum otogarına kolaylıkla ulaşımınızı gerçekleştirebilirsiniz. Erzurum otogarındaki otobüsünüzde yerinizi aldıktan sonra otobüsünüzün harekete geçmesiyle birlikte 7 saat 11 dakika sonra Bingöl otogarına ulaşmış olacaksınız. Otobüs yolculuğunuz için vaktinizi bir şeyler okuyarak değerlendirebilmek için yanınıza en sevdiğiniz kitap ve dergileri alabilirsiniz. Yolculuğunuz esnasında otobüs firmanızın size sunmuş olduğu ikramlar da yolculuğunuzu biraz daha keyifli geçirmenize olanak sağlayacaktır. Bunların yanı sıra önünüzde yer alan ekranlardaki film ve televizyon kanalı seçenekleri ile bir şeyler izleyerek yolculuğunuzu sıkılmadan tamamlayabilirsiniz. Keyifli bir yolculuğun ardından artık Bingöl otogarına ulaşarak yolculuğunuzu tamamlamış olacaksınız. Bingöl otogarında birçok yeme – içme mekanından dilediğinizi tercih ederek de yol yorgunluğunuzu üstünüzden atabilir; daha sonra otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını kullanarak Bingöl’nun birçok noktasına ulaşabilirsiniz. Bunun yanı sıra otobüs firmanızın sunmuş olduğu servis hizmetlerinden de fayda sağlayarak dilediğiniz yere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
Bingöl’da Gezip Görebileceğiniz Yerler

Bingöl Müzesi: Bingöl’da görülmesi gereken en önemli müzelerden biri olan Bingöl Müzesi, Bingöl’nun tarihi ve kültürüne dair harika eserleri ile görülmesi gereken adreslerden biridir.
Bolaman Kalesi: Bingöl’nun en önemli tarihi yapılarından biri olan Bolaman Kalesi, günümüzde üzeri Haznedarlar tarafından konağa dönüştürülerek kullanılan hali ile gelmiş olsa da görülmesi gereken yerlerden biri olarak Bingöl’da gezilecek yerler listenize bulunmalı.
Gaga Gölü: Bingöl’da koruma altına alınan doğal zenginliklerden biri olan Gaga Gölü’nüde gezip görmenizi tavsiye ederiz.
Taşbaş Kilisesi: Yapımı 1853 yılında gerçekleşen Taşbaş Kilisesi, etkileyici mimarisi ve tarihi dokusu ile Bingöl’da gezilecek ve görülecek yerler listenizde bulunması gereken yapılardan biri olarak ön plana çıkmaktadır.

[carrierId] => [carrierName] => [departureId] => 311 [departureName] => Erzurum [destinationId] => 150 [destinationName] => Bingöl [mainImage] => ) :

departurePlace :311:

destinationPlace :150:

LIST COUNT:10:

createCanonical - PAGE

URI otobus-bileti/erzurum-bingol

URL otobus-bileti/erzurum-bingol

FINISH - createCanonical