THIS_METHOD : handleJourneyBusUrl

JOURNEY URL :Array
(
  [id] => 1705
  [transportMode] => bus
  [destinationAirportId] => 
  [departureAirportId] => 
  [url] => otobus-bileti/erzurum-bayburt
  [isPopular] => 
  [entryTitle] => Erzurum Bayburt Otobüs Biletleri 
  [entryText] => 

Erzurum - Bayburt Otobüs Bileti
Eşsiz doğal güzelliklere sahip şehirlerimizden biri olan Erzurum’dan başlayacak olan Bayburt yolculuğunuz 1 saat 29 dakika sonra tamamlanacaktır. Erzurum ve Bayburt şehirleri arasındaki otobüs yolu mesafesi 125 kilometre kadardır. Erzurum – Bayburt güzergahı üzerinde 10 adet otobüs firması yolcu taşıyarak sefer düzenlemektedir. Otobüs firmaları günde ortalama 11 sefer gerçekleştirmektedirler. Erzurum – Bayburt otobüs seferleri için web sitemizde yer alan arama motorunu kullanarak tüm sefer bilgilerine ulaşabilirsiniz ve Erzurum – Bayburt otobüs bileti fiyatları içinde yine arama motorumuzda arattığınızı tarihlere dair tüm otobüs firmasının bilet fiyat tekliflerini görebilirsiniz. Dilediğiniz sefer ve otobüs biletini tercih ederek, seyahat planlarınıza en uygun bileti hızlı bir şekilde satın alabilirsiniz. Online otobüs bileti satın alma konusundaki avantajlardan biri olan vakit ve enerji kaybını önleyerek otogar gibi yerlerde bilet aramak zorunda kalmazsınız. Otobüs biletinizi online bir şekilde satın alabilmenizi sağlayacak neredennereye.com’un sunmuş olduğu son derece güvenilir ve kullanışlı satın alma platformu ile otobüs biletinizi anında satın alabilir, yolculuğunuz için hazırlıklara başlayabilirsiniz.
Online Otobüs Bileti Nasıl Satın Alabilirim?
Sitemiz üzerinden otobüs biletinizi alabilmeniz için öncelikle nereden nereye yolculuk yapacağınızı arama motorumuzda aratıyorsunuz ve karşınıza gelen listeden, dilediğiniz sefer saatini ve otobüs firmasını seçiyorsunuz. Daha sonra hemen karşınıza koltuk seçimi bölümü gelecektir. Bu bölümde oturmak istediğiniz müsait koltuğu seçerek, ödeme bölümüne geçiş yapacaksınız. Son olarak ödeme ekranındaki bilgileri doldurarak kredi kartınız ya da VISA bankamatik kartınız ile satın alma işleminizi tamamlayabilirsiniz. Satın alma işlemi gerçekleştikten sonra biletiniz ve seyahatiniz ile ilgili gerekli tüm bilgiler e-posta adresinize ya da telefon numaranıza SMS olarak anında iletilecektir. Bu aşamadan sonra artık otobüs biletinizi de aldıysanız biraz da sizi bekleyen yolculuğunuzdan ve gideceğiniz rotadan bahsedelim…
Erzurum - Bayburt Yolculuğunuz Başlıyor…
Öncelikle Erzurum otogarından başlayacak yolculuğunuz için Erzurum otogarına şehrin birçok noktasından hareket eden toplu taşıma araçlarını kullanarak ulaşabilirsiniz. Bunun yanı sıra otobüs biletinizi satın aldığınız firmanın sağlamış olduğu servis imkanlarından da fayda sağlayarak Erzurum’un birçok noktasına kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Erzurum otogarına gelip aracınızdaki yerinizi aldıktan sonra otobüsünüzün hareket saatinin gelmesiyle birlikte 1 saat 29 dakika sonra Bayburt otogarına ulaşarak yolculuğunuzu tamamlamış olacaksınız. Bayburt otogarına ulaştığınızda ise buradan hareket eden toplu taşıma araçları ile Bayburt’un birçok noktasına kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra yine otobüs biletinizi satın aldığınız firmanın sağlamış olduğu servis imkanlarıyla da Bayburt’un birçok noktasına kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
Bayburt’da Gezip Görebileceğiniz Yerler
Baksı Müzesi: 2010 yılında açılan Baksı Müzesi, atölye, konuk evleri ve sergi salonları gibi alanlarıyla Bayburt’ta gezilip görülmesi gereken yerler listesinde mutlaka bulunması gereken adreslerden biridir.
Bayburt Kalesi: Zigana ve Kop dağlarını aşarak ulaşabileceğiniz Bayburt Kalesi, tarihi geçmişi ve bulunduğu konum ile gezip görmenizi önereceğimiz Bayburt’un öneli tarihi zenginliklerinden biridir.
Bayburt Saat Kulesi: Bayburt’un önemli simgelerinden biri olan Bayburt Saat Kulesi, 1923 yılında yapılan ve mimarisiyle de dikkat çeken bir saat kulesidir. 21 metre uzunluğundaki Bayburt Saat Kulesi’ni de gezilecek ve görülecek yerler listesine dahil edebilirsiniz.
Kop Şehitliği: Rus işgali sırasında 1916 yılında kahramanca direniş gösteren ve bu mücadele karşısında şehit düşenlerimiz için 1963 yılında yapılan Kop Şehitliği’ni de ziyaret etmenizi öneririz.
Sarıkayalar Şelalesi: Bayburt’un en önemli doğal zenginliklerinden biri olarak karşınıza çıkacak Sarıkayalar Şelalesi, kesinlikle gezip görmeniz gereken eşsiz bir gezi rotasıdır. Özellikle doğa severlerin Sarıkayalar Şelalesi’ni gezilecek ve görülecek yerler listesine eklemelerini tavsiye ederiz.
Aydıntepe Yeraltı Şehri: Bayburt’un mistik ve tarihi zenginliklerinden biri olan Aydıntepe Yeraltı Şehrini de gezilecek ve görülecek yerler listenize eklemenizi öneririz.
Dede Korkut Kümbeti: Bayburt’a 39 kilometre uzaklıkta yer alan Dede Korkut Kümbeti, Yıldırım Köyü’nün hemen çıkışında yer almaktadır. Bütün Türk dünyasının yakından tanıdığı Dede Korkut’un türbesi olduğu söylenen Dede Korkut Kümbeti’ni de gezilecek yerler listenize dahil edebilirsiniz.
Korgan Köprüsü: Tarihi İpek Yolu üzerinde bulunan ve tarihi geçmişinin yanı sıra mimari yapısıyla da gezip görmenizi önereceğimiz rotalardan biri de Korgan Köprüsü’dür.

[carrierId] => [carrierName] => [departureId] => 311 [departureName] => Erzurum [destinationId] => 863 [destinationName] => Bayburt [mainImage] => ) :

departurePlace :311:

destinationPlace :863:

LIST COUNT:10:

createCanonical - PAGE

URI otobus-bileti/erzurum-bayburt

URL otobus-bileti/erzurum-bayburt

FINISH - createCanonical