Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
150 TL
Bilet Al
150 TL
Bilet Al
150 TL
Bilet Al
150 TL
Bilet Al
150 TL
Bilet Al

Bursa Diyarbakır Otobüs Bileti

Bursa Diyarbakır Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 150,00 TL'den başlamaktadır.
  • Kaç kilometredir? Bu rota 1283 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 10sa 28dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 5 firma sefer düzenlemektedir. Bursa Diyarbakır arası giden otobüs firmaları ortalama 5 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Lüks Batman Seyahat firmasıdır.

Bursa Diyarbakır otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da!

Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç tık kolaylığı ile kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Bursa Diyarbakır güzergahı üzerinde sefer düzenleyen tüm otobüs firmalarının arasından dilediğinizi seçin, en uygun otobüs biletini kolayca satın alın! Bursa Diyarbakır seyahatinize başlamadan önce, Bursa ve Diyarbakır hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Bursa ve Diyarbakır şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını bulabilirsiniz. 

NeredenNereye.com 1999 yılından bu yana kolay kullanımlı bilet arama motoru, güvenlik sistemi, bünyesinde yer alan Türkiye'nin önde gelen otobüs firmaları ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

 

Bursa Diyarbakır Otobüs Biletleri

Bursa, Türkiye’nin seksen bir ilinden biri olup, Marmara Bölgesi’nin güneyinde yer almaktadır. Bununla birlikte şehir, ülkenin en gelişmiş illerinden bir tanesidir. Bursa ili özellikle otomotiv konusunda oldukça gelişmiştir. Bu özelliği ile sağladığı istihdam sayesinde çevresinden göç alarak nüfusunu arttırmaktadır. 
Bursa ziyaretçilerinin görmesi gereken noktalar arasında, Emir Sultan Türbesi, Hatuniye Türbesi, Kırgızlar Türbesi, Oylat Mağarası, Yeşil Camii, Orhan Gazi Türbesi, Medikioan Manastırı, Koimesis Kilisesi yer almaktadır. 
Bursa, aynı zamanda mutfağı ile de ünlü bir ildir. Ziyaretçilerin yerinde tatması gereken birçok yemeği bünyesinde barındırır.
 
Diyarbakır, Türkiye’nin seksen bir ilinden biri olup Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde yer almaktadır. Şehir, Akdeniz ikliminin kurak bir türevinin özelliklerini gösterir. Buna bağlı olarak yazları sıcak, kışları soğuk ve kurak geçmektedir. Diyarbakır, ülke içerisinde karpuzu ile ünlenmiştir. Aynı zamanda hem ülkenin hem de dünyanın en eski şehirlerinden bir tanesidir. Diyarbakır şehri merkezinin yaklaşık olarak dokuz bin yıllık bir geçmişinin olduğu düşünülmektedir. Bu durum şehrin etnik, kültürel yapılanmasının oluşmasında ve geçmişten günümüze pek çok sayıda eser taşımasına neden olmuştur. Aynı zamanda etnik çeşitliliği de fazladır. Şehirde, Süryaniler, Araplar, Türkler uzun yıllar birlikte yaşamışlardır. 
Diyarbakır ziyaretçilerinin görmesi gereken noktalar arasında, Nasuh Paşa Camii, Hevsel Bahçeleri, Deliler Hanı, Dicle Nehri, Mesudiye Medresesi, Şeyh Mutahhar Camii, Diyarbakır Atatürk Köşkü yer alır. 
Bursa üzerinden zaman kaybetmeden Diyarbakır’a gitmek için otobüs firmalarının biletlerini www.neredennereye.com adresi üzerinden satın alabilirsiniz. 
Bursa Diyarbakır otobüs bileti mi aradınız? Bursa Diyarbakır otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Bursa Diyarbakır otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Lüks Batman Seyahat 150 TL
Star Batman 150 TL
Star Diyarbakır 150 TL
Özlem Diyarbakır 150 TL
Öz Diyarbakır 150 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Bursa Hakkında
Nüfus:
2,740,970
Yüzölçümü:
10.886,38 km²
Plaka:
16
Telefon kodu:
(224)
Otogar:
Bursa Otogarı
  Diyarbakır Hakkında
Nüfus:
1,607,437
Yüzölçümü:
15.204,00 km²
Plaka:
21
Telefon kodu:
(412)
Otogar:
Diyarbakır Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.