THIS_METHOD : handleJourneyBusUrl

JOURNEY URL :Array
(
  [id] => 1098
  [transportMode] => bus
  [destinationAirportId] => 
  [departureAirportId] => 
  [url] => otobus-bileti/bursa-balikesir
  [isPopular] => 
  [entryTitle] => Bursa Balıkesir Otobüs Biletleri
  [entryText] => 

 Bursa Balıkesir otobüs bileti mi aradınız? Bursa Balıkesir otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

Bursa Balıkesir otobüs yolculuğunuz 1 saat 58 dakika sürecektir. İki il arasında ki toplam mesafe 152 kilometredir. Bursa Balıkesir yolculuğunuzun güzergâhında Karacabey ve Susurluk ilçeleri bulunmaktadır. Gitmek istediğiniz şehir olan Balıkesir kentine vardığınız zaman meşhur höşmerim tatlısının tadına bakmalısınız. Evliya Çelebininde Seyahatname de bahsettiği bu lezzet kentin simgesi haline gelmiştir. Höşmerim tatlısı beş yüz seneden bu yana yapılmaktadır. Bu şehirde yenilecek yiyecekler arasında meşhur Ayvalık tostu ve Susurluk ayranı da bulunmaktadır. Bu iki lezzeti bir çok şehirde bulabiliyor olsak da Balıkesir de farklı bir tadı vardır. Ankara Balıkesir yolculuğunuzun bittiği zaman terminalde hemen bir bardak Susurluk ayranı ve yanına Ayvalık tostu da bulabilirsiniz. Balıkesir bitki olarak da bir çok seçeneğin bulunduğu bir ildir. Şehir de bulunan tarihi Kazdağı’nda böğürtlen, adaçayı ve kekik gibi yararlı bitkiler yetişmektedir. Balıkesir kentine gidip mutlaka görmeniz gereken yerler vardır. Kozak yaylası bunların başında gelir. Doğa ile iç içe olan yaylada 5 milyonu geçik ağaç bulunmaktadır. Bölge oksijen bakımından en yüksek bölgedir. Cunda adası Balıkesir kentinin sahip olduğu adeta cennet gibi tabir edilen yerdir. Deniz ve yeşilin birleştiği yerdeki ada adeta bir huzur deposu özelliğini taşır. Cunda Adası her yıl milyonlarca turisti ağırlamaktadır. Özellikle yabancı turistten çok rağbet görmektedir. Agia Paraskevi Manastırı kentin tarihi bir bölümüdür. Bu tarihi manastır Çamlık Koyunun karşısında bulunmaktadır. Balıkesire gidildiğinde kısa süreliğine dahi olsa görülmesi gereken bir yapıdır. Balıkesir Kazdağı Milli parkı Edremit ilçe sınırında bulunsa da Balıkesir kentine ait bir yapıdır. Müthiş bir tarihi yansıtan bu yapıyı görmelisiniz. Bursa Balıkesir otobüs biletleri satın aldıysanız seyahatiniz için sizlere şimdiden iyi yolculuklar dileriz.

[carrierId] => [carrierName] => [departureId] => 191 [departureName] => Bursa [destinationId] => 123 [destinationName] => Balıkesir [mainImage] => ) :

departurePlace :191:

destinationPlace :123:

LIST COUNT:10:

createCanonical - PAGE

URI otobus-bileti/bursa-balikesir

URL otobus-bileti/bursa-balikesir

FINISH - createCanonical