Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
150 TL
Bilet Al

Bursa Adıyaman Otobüs Bileti

Bursa Adıyaman Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 150,00 TL'den başlamaktadır.
  • Kaç kilometredir? Bu rota 1127 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 17sa 30dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 1 firma sefer düzenlemektedir. Bursa Adıyaman arası giden otobüs firmaları ortalama 2 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Adıyaman Ünal firmasıdır.

Bursa Adıyaman otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da!

Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç tık kolaylığı ile kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Bursa Adıyaman güzergahı üzerinde sefer düzenleyen tüm otobüs firmalarının arasından dilediğinizi seçin, en uygun otobüs biletini kolayca satın alın! Bursa Adıyaman seyahatinize başlamadan önce, Bursa ve Adıyaman hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Bursa ve Adıyaman şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını bulabilirsiniz. 

NeredenNereye.com 1999 yılından bu yana kolay kullanımlı bilet arama motoru, güvenlik sistemi, bünyesinde yer alan Türkiye'nin önde gelen otobüs firmaları ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

 

Bursa Adıyaman Otobüs Biletleri

Bursa, Türkiye’nin illerinden biri olup, Marmara Bölgesi sınırları içerisinde yer almaktadır. Bununla birlikte il ülkenin en gelişmiş şehirlerinden bir tanesidir. Özellikle otomotiv sektörünün bir numarası olarak gösterilmektedir. Yer şekilleri bakımından engebeli alan sayısı azdır. Bu bakımdan yerleşime uygundur. 

Bursa günümüze modern bir şehir görüntüsü çiziyor olsa da geçmişinde ev sahipliği yaptığı medeniyetler nedeni ile birçok tarihi ve kültürel mirasa ev sahipliği yapmaktadır. Ayrıca Osmanlı gibi tarihin en büyük medeniyetlerinden birinin başkentliğini yapmıştır. Bu bakımdan döneme ait pek çok eseri günümüze taşımayı başarmaktadır. 
 
İklimsel olarak ılıman iklimin bir çeşidi görülmektedir. Denizin ılımanlaştırıcı etkisine sahiptir. Bununla birlikte yazları sıcak ve hafif yağışlı geçmesine karşın, kışları ılık ve yağışlı olarak geçmektedir. Tarımsal üretimi de iklimsel özelliklerinden etkilenmiştir.
 
Bursa yeşil Türbe, şehrin ziyaretçilerinin mutlaka görmesi gereken noktalarından bir tanesidir. Osmanlı döneminden kalan bu eser, dönemin özelliklerini bozulmadan günümüze taşımaya devam etmektedir. Bu yani ile oldukça ilgi. Ayrıca Bursa doğal güzellikler bakımından da ülkenin sayılı noktalarından bir tanesidir.
 
Adıyaman, Türkiye’nin illerinden biri olmak ile birlikte, Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde yer almaktadır. Adıyaman dünya çapında ve ülke içerisinde Kommagene krallığından kalma Nemrut heykelleri ile ünlüdür. Bu akan Uneco tarafından dünya mirası kapsamında koruma altına alınmıştır. 
 
Şehir, iklimsel olarak Akdeniz ikliminin kurak bir şeklini göstermektedir ve tarımsal faaliyetleri iklimsel özelliklerine göre şekillenmiştir. Yazarı sıcak ve kurak, kışları ılık ve yağışlı olarak geçmektedir. 
Bursa üzerinden zaman kaybetmeden Adıyaman’a gitmek için Adıyaman Ünal Turizm gibi firmaların biletlerini www.neredennereye.com adresi üzerinden satın alabilirsiniz. 
Bursa Adıyaman otobüs bileti mi aradınız? Bursa Adıyaman otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Bursa Adıyaman otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Adıyaman Ünal 150 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Bursa Hakkında
Nüfus:
2,740,970
Yüzölçümü:
10.886,38 km²
Plaka:
16
Telefon kodu:
(224)
Otogar:
Bursa Otogarı
  Adıyaman Hakkında
Nüfus:
373,183
Yüzölçümü:
7.606,16 km²
Plaka:
02
Telefon kodu:
(416)
Otogar:
Adıyaman Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Adıyaman Gülaras." Misafir
Adıyaman Gülaras, ne zaman seyahat etmek için bilet arasam imdadıma koşuyor. Fiyatlarındaki ucuzluk, otobüs içerisindeki ikramlar, çalışanların ilgili ve hassas oluşu tamı tamına 5 yıldızı hak ediyor.